online 9–21 hod.

celá web starý admin

celá web starý admin

Vložte svůj text...

Vložením emailové adresy souhlasíte s podmínkami o zpracování osobních údajů.

                 MOTTO DNE:

 

OTEVŘENÁ MYSL A OTEVŘENÉ SRDCE.
TO JE TO, OČ TU BĚŽÍ.
 

Přihlášen: 1mariemagda@seznam.cz

Můj účet

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek na stránkách

Nebo použijte RSS kanál

RSS

1149375_10200603291858554_787949197_o.jpg

VÍTEJTE V KONZULTAČNÍM A TERAPEUTICKÉM CENTRU
specialistky na osobní rozvoj - Marie Magdalény


VIP klub Marie Magdalény Vás dostane z potíží 

INFO A VSTUP DO VIP KLUBU MM

 

 HARMONIZACE ZDARMA 

všechny služby a produkty - zdeVAŠE POTÍŽE, BOLESTI, STRACHY, STRES….. ODSTRAŇUJI A DALŠÍ VÁŠ ROZVOJ MOHU VÉST ORIGINÁLNÍM ZPŮSOBEM. POMOCÍ SPECIÁLNÍCH KURZŮ, TERAPIÍ, ZASVĚCENÍ,
 VÝKLADŮ KARET A UČENÍ K DOSAŽENÍ PŘÍJEMNÉHO ŽIVOTA. 
JEDNODUŠE – RYCHLE – HRAVĚ - TRVALE – ONLINE, KDE PRÁVĚ JSTE


Co můžete očekávat, aneb co Vám mé služby přinesou?

  • zlepší se Vám fyzické a psychické zdraví
  • to odstartuje mnoho změn, které přinesou to, po čem toužíte:
  • harmonizování vztahů, příliv peněz, snovou práci, zvýšené sebevědomí, novou lásku, úctu partnera, úpravu váhy, pocit štěstí a klidu, úbytek stresu, marnosti, depresí, obav
  • vyladění se situacemi dávno prošlými, s těmi, kteří Vás opustili
  • nalezení Vašeho originálního potenciálu – čeho se vyvarovat a co posílit
  • to a ještě mnohem víceCO MI PÍŠÍ KLIENTIMilá Maří Magdaléno,
 
Děkuji ti za všechny tvé krásné a cenné rady a za pomoc při zdolávání těžkých životních období a zkoušek. Jsi člověk na svém místě, máš obrovské srdce, velkou empatii a schopnost pojmenovat jádro problému. Velice oceňuji, že necháváš každému vždy prostor pro svobodnou vůli a že nevyvíjíš za žádných okolností tlak. Vážím si tě jako člověka i jako duchovního průvodce, plně ti důvěřuji a každému doporučuji se tebou nechat vést na cestě ke krásnějšímu, bohatšímu a zdravějšímu životu.
 
Martin

další reference  
https://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/reference


 

MŮJ PŘÍBĚH


       Nepřekonatelným zdrojem mé inspirace je učení Shaolinů a mým životním stylem je následování principů taoismu
     Datování mých snů, tužeb a směrování začalo už v mém dětství. Pomalu, krůček po krůčku, jsem, díky svému mistrovi, putovala po cestě, která mi byla  předurčena. Cítila jsem velkou touhu pomáhat druhým, vést je a být inspirací ostatním k dosahování jejich cílů a přání.
     Shaolinští mniši a jejich filosofie je prostoupena celým mým životem. Následováním jejich učení, jsem zdokonalila práci s energií. Věnuji se aktivně bojovému umění
kung-fu a tai ti
.  Pracuji tedy jak s vnitřními technikami, tak i vnějšími, aby byla moje „šaolinská“ cesta komplexnější. Medailové umístění na závodech je pro mne stejně cenné, jako výuka malých bojovníků. 
     Své znalosti a dovednosti stále prohlubuji. Pracuji s EFT, automatickou kresbou, na úrovni mistra s Reiki a se Shamballou, věnuji se NLP - neurolingvistickému programování, šamanismu, józe – především prstové, výuce komunikačních dovedností, zpracování písemností, též i spisovatelské činnosti – především poezii, kterou doplňuji automatickou kresbou – tím mají knihy daleko větší použití. Velká část mé praxe je věnována charitativní činnosti – poskytování služeb zdarma pro akutní případy – pomoc týraným ženám a dětem a jiné. 
     Ráda se s vámi podělím o vše, co jsem se naučila, a pomohu vám v objevení vašeho potenciálu a odstartuji vaši kariéru i osobní život lepším směrem. Samozřejmostí je profesionální a empatický přístup.
     Otevřete svoje oči a mějte se rádi.
 
………………… je těžké udělat první krok, ale ten je zásadní ………..
 
 

 

 

Chcete dostat dobrou náladu pod Vaši nadvládu?
 Klikněte pro více. 

Powered by

 

.

Mé vzdělání, kurzy, semináře a ostatní:-    Ekonom –  původní vzdělání 
-    Lektorka bojového umění pro děti 
-    Šaolinské vnitřní i vnější umění /kung-fu a tchai ti/
-    Základy psychotroniky - mimosmyslové vnímání
-    Psychologie pro život FFUK
-    Biologie člověka UK 1. lék. fak.
-    Mistr Reiki 
-    Mistr Shambally 
-    EFT
-    Ra-Sheeba
-    Práce se slovem – dramatická výchova - DRDS
-    Základy šamanismu
-    Automatická kresba
-    Autorská a publikační činnost
 
Stále se vzdělávám a pokračuji v osobním rozvoji a výrazně moji praxi ovlivňují také:
 
-     alternativní medicína
-     NLP /neurolingvistiké programování/
-     neuromarketingOtázky, které si možná kladete:

PROČ ? 
    Změní se vám život a k lepšímu. Na co jste se báli pomyslet, bude na dosah a váš život se vám začne líbit.
      Možná cítíte, že vás přitahuje tajemno, možná slyšíte nějaké vnitřní volání, nevíte přesně, jak to celé vyjádřit. Chcete zkrátka něco víc. Váš zájem je stále více orientován na duchovno. To vše mohou být začátky k Vaší budoucí cestě životem s energiemi jako je Reiki, Shamballa a další. Každý má v sobě semínko, ze kterého může vyrůst nádherný strom. Ten bude poskytovat stín při velkém parnu. Jen proces  zrání je individuelní záležitostí. Každý má svou cestu, ale pokud opravdu chceme jít za světlem, ukáže se nám vždy správný směr.
JAK ?
     Jak pracovat s energiemi?  Jsou vlastně dva způsoby. Můžete pracovat se svou vlastní energií. Tedy bez zasvěcení. Existuje mnoho cvičení ke zvýšení osobní síly a citlivosti Vašich rukou pro procítění proudu energie. Vždy máte ale limit. Ten je dán Vaší momentální osobní kapacitou. Musíte znát techniky a dokázat si znovu svoji sílu obnovit. Můžete dosahovat opravdu velkých výsledků, které jsou však přímo úměrné Vaší práci na sobě, kterou danému věnujete a také právě Vaší kapacitou.
    Druhá možnost je vesmírná energie - práce po zasvěcení. Poté se stáváte kanálem pro vesmírnou energii. Jste zprostředkovatelem. Poté automaticky dochází k léčebným procesům na fyzické i psychické úrovni. Vám samotným se energie automaticky doplňuje.  Pracujete kontaktně, bezkontaktně i na dálku. Nic pro vás není nemožné.
CO DÁL ?
    Jestli kladete otázku, co se stane po zasvěcení, vše vám bude dopodrobna vysvětleno ve skriptech. Ta obsahují i další návody a praktické ukázky. Obecně známé jevy, opakující se stavy a situace a též jsou doplněna mými vlastními zkušenostmi.
     Některé možnosti si můžete přečíst  v sekci - E-KNIHY A INSPIRACE.
JAKÉ JE VYUŽITÍ ?
     Zde je neomezený potenciál. Vaší kreativitě se nekladou meze a  pokud respektujete etiku, tak dobro, které vaším prostřednictvím bude prostupovat dále, nemá limit. Vy sami si pak rozhodnete, jak často budete chtít pracovat s vesmírnými energiemi. Ze začátku je dobré věnovat se práci a technikách každý den alespoň pár minut. Pro začátek se také doporučuje pracovat nejdříve na sobě, příp. v kruhu rodiny. Pokud vás to potáhne dál, bez obav se vydejte na cestu dobra, na cestu harmonie ducha i těla.

zpět na obsah:    https://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie

 

ŠAMANSKÁ RADA ZDARMA NA FB

.