online 9–21 hod.

LÉČIVÉ PEXESO S EXTRA BONUSEM

LÉČIVÉ PEXESO S EXTRA BONUSEM

VÝJIMEČNÉ KARTY,
které nikde jinde nenajdete.

HRACÍ, VYKLÁDACÍ A PODPORUJÍCÍ VŠEOBECNÝ ROZVOJ JEDINCE.

PRO DĚTI I DOSPĚLÉISBN 978-80-905900-4-5
vydalo nakladatelství - NERO CENTRUM


PLATEBNÍ FORMULÁŘ - viz níže

AKČNÍ NABÍDKA

Děti ze školních zařízení,
kde lektoruji,
se již konečně dočkaly
a karty, které si oblíbily, jsou připravené.
Jako bonus -
nahrávka pro relaxaci,
kterou děti znají pod názvem
"Stříbrná bublina"

  Multifunkční HRACÍ A TERAPEUTICKÁ POMŮCKA pro všechny

od Marie Magdalény, se kterou se dostáváte nejen do pohody vy i vaše děti, ale objevíte skryté možnosti a nastartujete léčení. Zabavíte své ratolesti, užijete si hru, klid a to vše bez křiku, nařízení a nervů, které většinou vládnou při vypjatých situacích. Hra, po které děti touží, je užitečná i zábavná. Jejím cílem je rozvoj ve všech oblastech a to, aby z ní každý mohl vytěžit maximum pro svůj život. Vím, jak jednoduše dojít k cíli a můžete toho dosáhnout i vy. Bez léčivého pexesa jde vše hůře. Pro vás všechny jsem tvořila karty a inspirací mi byly právě děti, se kterými pracuji, a které se na ně již velmi těší a zároveň vlastní zkušenosti. Každé dítě, které vzalo karty do rukou, bylo nadšené a toužilo je mít.
Možná je to i váš případ, děti zlobí, vy jste ve stresu, hledáte záchytný bod, spěcháte, co když je právě toto pexeso tou magickou pomůckou, která přinese úlevu, praská vám hlava bolestí, děti křičí, úleva nepřichází, práce máte nad hlavu a já cítím, že klid je na dosah, že s léčivým pexesem přijde i to, co vám chybí, přicházejí dny, kdy opravdu už nevíte co, jak ty "dáblíky" uklidnit, jak je alespoň na chvíli udržet v klidu, cítím, jak neviditelné vlákno přitahuje vaše děti, které se zklidňují, vidím, jak jejich oči září a dychtí po hře a zůstávají klidní, zavírají se vám oči, nejraději byste si seděli a nic nedělali, co když je toto ta pravá příležitost, okamžik , na který jste čekali, možnost, která vám přinese klid, po kterém toužíte, a dětem novou radost a vám všem poznání a pobavení. Energie proudí a doplní dobré všude tam, kde je potřeba. Každý obdrží to své, co potřebuje, jen tím, že karty otočí, podívá se na obrázky, pak už jen v čase začíná působit proud automatické kresby. Vyhrávají všichni. Gratuluji vám k tomu, že již víte, jak na to a cítíte, že tohle je ta pravá příležitost k rozvoji. Snadně, rychle, velmi jednoduše a hlavně - hravě.
Unikátnost a garanci nabídky, kterou nikde jinde nenajdete, zajistí Marie Magdaléna. Expert na vzdělávání dětí v oblasti osobního rozvoje a bojového umění, učitel automatické kresby, praktikující mistr Shambally a Reiki, autor knih a terapeut, který jde cestou kombinace možností pro maximální efekt a úspěch klienta - tedy pro vás. Je to tak jednoduché. Udělat radost dětem, získat chvíli klidu pro sebe a vytvořit prostor pro štěstí sobě i ostatním. Gratuluji Vám, že to cítíte stejně a chcete to nejlepší.


Ke každé zaplacené objednávce BONUS.
Získáváte unikátní autorskou MP3 hypno-vizualizační nahrávku pro relaxaci a uvolnění.
Mnohé děti už ji znají a velmi si ji oblíbily.

Udělejte radost vám i vašim dětem, objednejte nyní a bonus je váš.

 Cena:

LÉČIVÉ PEXESO, BONUS, POŠTOVNÉ I BALNÉ - varianta A -550 Kč
/získáte karty poštou a manuál, bonus
+ další informace v emailu/

ZAKOUPIT MŮŽETE I V ONLINE FORMĚ varianta B - 350 Kč
/vše obdržíte do Vaší emailové schránky/
/Cena v Kč a pro ČR/

cena v euro 24 /var. A/
 nebo 16 /var.B/

JAK ZÍSKAT KARTY S KNIHOU A BONUS?
1. Vyplňte objednávkový formulář.
2. Proveďte úhradu dle platebních údajů.
3. Na zadanou adresu zasíláme poštou + email.

CO PÍŠÍ KLIENTI - REFERENCE..... 

Díky moc za parádní komplet. Ani jsem netušila, jakou radost dětem udělají... A přiznám se, že to byla nejlepší investice za poslední dobu. Ještě jednou díky.
Pavlína S.
===
Dobry vecer, Magdalenko. Vase pexeso me restartovalo. Jsem rada, ze Vas mam, dekuji. Pexeso je zazracne. 
Moc dekuji za vse.
Zdenka

====

Hana

Dobry vecer p.Marie Magdalenko.dneska jsem vyzkousela Lecive pexeso u maminky v Pecovatelskem dome a bylo to krasne.Za chvilku byly usmevy na tvarich.no fakt nadhera.sla jsem od nich a skoro jsem se vznasela.Moc vam dekuji.jste zlataKdybyste videla ,co to s nima v momente udelalo.no , citila jsem velky priliv stesti a krasne energie. Dekuji