online 9–21 hod.

KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

KURZ AUTOMATICKÉ KRESBY

Cílem tohoto kurzu je umožnit široké veřejnosti poznání a uvedení do praxe běžného života nástroj, který může velmi mocně pomoci v různých životních situacích.

Jak by se Vám líbilo pracovat nejen s přítomností, ale i s minulostí a budoucností? A řešit tím svůj život jednodušeji? Pociťovat průběžně radost a vykročit na cestu poznání. I to vše umí automatická kresba. 


Co je automatická kresba

Automatická kresba je jednou z nejlepších metod, jak nahlédnout do svého nitra. Jejím základem je kreslení, při kterém se využívá pravá hemisféra. Pracujeme ve změněném stavu vědomí - v tzv. hladině alfa. Při této práci je zapojena naše intuice a mysl pracuje bez našeho vědomého zásahu, bez ega, zcela intuitivně a mimosmyslově. V tu chvíli je ten, který maluje, pouhým zprostředkovatelem informací. Pomocí automatické kresby lze zaznamenat aktuální psychický a fyzický stav a pracovat na jeho změně
Automatická kresba dokáže odhalit jak psychické, tak i tělesné potíže. Jedná se o vynikající diagnostickou metodu. Pomocí automatické kresby zjišťujeme celou škálu informací včetně vztahů, patogenních zón, stav našich čaker, jejich harmonizaci, zobrazení stavu situace, ve které se nacházíme a dále, jak tuto situaci řešit apod.
V roce 1989 byla automatická kresba na základě výzkumů Psychotronické laboratoře v Praze uznána jako diagnostická vědecká metoda.


Jak obrázky používat


Použití je velmi jednoduché. Vámi zvolené téma, je nejspíše něco, co potřebuje odstranit, nebo co byste rádi podpořili. Toho docílíte pravidelným propojením s obrázkem. Nejlépe po probuzení nebo večer před spaním.
Obrázek můžete vystavit nebo nosit u sebe a i několikrát denně na něj zaměřit svůj pohled. Snažte se tak trochu vpít do obrázku. Poděkujte za jeho sílu a vraťte se k původní činnosti. Úspěch se dostaví.
Automatická kresba má neomezené možnosti použití – od relaxačních, harmonizujících, terapeutických, skrze automatickou kresbu můžeme pohlédnout do svého nitra i diagnostikovat.


Pomocí automatické kresby lze znázornit:


§ momentální stav a jeho bližší vysvětlení
§ náhled na životní situaci
§ osobní, rodinné, pracovní vztahy
§ strachy, obavy, traumata a jejich zpracování
§ harmonizační a relaxační obrazy
§ energetické obrazy


Kurz automatické kresby Cílem tohoto kurzu je umožnit široké veřejnosti poznání a uvedení do praxe běžného života nástroj, který může velmi mocně pomoci v různých životních situacích.


Dozvíte se:

  • co je automatická kresba
  • co díky ní můžeme vše tvořit
  • s čím vším nám může pomoci
  • naučíte se tvořit harmonizační a vibrační obrázky
  • budete schopni sami díky technikám zvládat čištění bloků a likvidaci škodlivin
  • naučíte se, jak harmonizovat čakry
  • jak testovat v procentech a počtu
  • naučíte se, jak zjišťovat škodlivé zóny v bytě
  • a mnoho dalších zajímavosti
  • v ceně kurzu podrobná skripta - 38 stran


Kurz probíhá online – doba trvání: 2 hodiny


cena základního kurzu: 2 100
cena pokročilého kurzu: 1 900

cena závěrečného kurzu: 1 600

Info: e-mail: 1mariemagda@seznam.cz

telefon: 737 800 587
termín: dle dohody
Všechny kurzy lze objednat samostatně.