online 9–21 hod.

LÉČIVÉ PEXESO

NEJJEDNODUŠŠÍ KARTY,
KTERÉ ŘÍKAJÍ, JAK SE DOSTAT K CÍLI.

Jak se stát sám sobě učitelem, rádcem a tím,

kdo nás táhne výše, nikoliv níže -
akční nabídka s bonusem
Někdy víme, že musíme udělat radikální řez. Tušíme, že se ženeme do záhuby, a to, co nás táhne, že nás otopí. Zachránit nás může vnitřní hlas. Poslouchejte jej pozorně. Ten skutečně ví. Ušetříte si mnoho slz a starostí.
Možná se právě nyní nacházíte na rozcestí a ta pravá vaše cesta vyžaduje velkou odvahu. Najděte ji v nejzazších zákoutí vašeho já. Vyplatí se to. Časem zjistíte, že byly vaše kroky správné a budete rádi, že jste váš vnitřní hlas poslechli. Není to logika, která má zelenou, ale přednost má intuice. Je dobré přemýšlet, ale vše propojit tak, aby se stal výsledek optimální a váš život prýštil spokojeností a plodností. Přátelstvím a otevřeným srdcem, kdy máte chuť dávat. Nejste ani v křeči, ani depresi a pomoc druhým je pro vás příjemná i zcela jasná.
Pomocník, který může být vaším průvodcem a rádcem, je "Léčivé pexeso".
Kdo jej zná, ví, jak je mocné a přínosné, a jak pravdivé jsou předpovědi.
Kdo ještě nevyužil nabídku, má příležitost poznat komplet,
který dává rady, léčí a vrací zpět k dětským hrám a světa pohody.
Kdo by nechtěl být opět dítětem a bezstarostně si hrát.
Každý má své touhy a sny, ať je mu 20, 30, 50 a 60 i více. Chcete vědět, jak od života získat více?
Získejte AKTIVAČNÍ SYMBOL PRO VÁŠ RŮST spolu
s LÉČIVÝM PEXESEM za akční cenu 550,- Kč
vč. poštovného a balného v rámci ČR. Ať se vám podaří S LÉČIVÝM PEXESEM najít, co JE PRO VÁS NEJLEPŠÍ A SPOLU S AKTIVAČNÍM KÓDEM NASTARTOVAT VÁŠ NOVÝ A LEPŠÍ ŽIVOT.ZAKOUPIT MŮŽETE I V ONLINE FORMĚ -
DOZAZÍ VÁM EMAILEM SPOLU S BONUSEM ZA CENU 350,- Kč
/online forma neobsahuje aktivační symbol/
Kdo má trumfy, má výhodu. Máte eso v rukávu? Je to na vás.


JAK LÉČIVÉ PEXESO VZNIKLO
​​​​​​​Práce na produktu, který je zcela ojedinělý,
trvala dva roky.
Automatická kresba mě nadchla,
výsledky s ní byly obdivuhodné.
Chtěla jsem automatickou kresbu
co nejvíce přiblížit všem,
pro děti i dospělé,
pro osobní i profesionální využití,
a tak vznikl nápad na karty.
Tvorba obrázků a obsahová stránka,
technické zpracování,
ale nakonec se miminko dostalo na svět.
Je báječné a jsem za něj moc ráda.
Ať se Vám také líbí. :) 

VÝJIMEČNÉ KARTY, které nikde jinde nenajdete.
HRACÍ, VYKLÁDACÍ A PODPORUJÍCÍ VŠEOBECNÝ ROZVOJ JEDINCE.

Harmonizujte si váš život a držte vaše emoce v pevných opratích -
tyto karty vám pomohou.
Multifunkční HRACÍ A TERAPEUTICKÁ POMŮCKA od Marie Magdalény, se kterou se dostáváte nejen do pohody vy i vaše děti, ale objevíte skryté možnosti a nastartujete léčení. Zabavíte své ratolesti, užijete si hru, klid a to vše bez křiku, nařízení a nervů, které většinou vládnou při vypjatých situacích. Hra, po které děti touží, je užitečná i zábavná. Jejím cílem je rozvoj ve všech oblastech a to, aby z ní každý mohl vytěžit maximum pro svůj život. Vím, jak jednoduše dojít k cíli a můžete toho dosáhnout i vy. Bez léčivého pexesa jde vše hůře. Pro vás všechny jsem tvořila karty a inspirací mi byly právě děti, se kterými pracuji a které se na ně již velmi těší a zároveň vlastní zkušenosti. Každé dítě, které vzalo karty do rukou, bylo nadšené a toužilo je mít.
Možná je to i váš případ, děti zlobí, vy jste ve stresu, hledáte záchytný bod, spěcháte, co když je právě toto pexeso tou magickou pomůckou, která přinese úlevu, praská vám hlava bolestí, děti křičí, úleva nepřichází, práce máte nad hlavu a já cítím, že klid je na dosah, že s léčivým pexesem přijde i to, co vám chybí, přicházejí dny, kdy opravdu už nevíte co, jak ty "dáblíky" uklidnit, jak je alespoň na chvíli udržet v klidu, cítím, jak neviditelné vlákno přitahuje vaše děti, které se zklidňují, vidím, jak jejich oči září a dychtí po hře a zůstávají klidní, zavírají se vám oči, nejraději byste si sedli a nic nedělali, co když je toto ta pravá příležitost, okamžik , na který jste čekali, možnost, která vám přinese klid, po kterém toužíte, a dětem novou radost a vám všem poznání a pobavení. Energie proudí a doplní dobré všude tam, kde je potřeba. Každý obdrží to své, co potřebuje, jen tím, že karty otočí, podívá se na obrázky, pak už jen v čase začíná působit proud automatické kresby. Vyhrávají všichni. Gratuluji vám k tomu, že již víte, jak na to a cítíte, že tohle je ta pravá příležitost k rozvoji. Snadně, rychle, velmi jednoduše a hlavně - hravě.
Unikátnost a garanci nabídky, kterou nikde jinde nenajdete zajistí Marie Magdaléna. Expert na vzdělávání dětí v oblasti osobního rozvoje a bojového umění, učitel automatické kresby, praktikující mistr Shambally a Reiki, autor knih a terapeut, který jde cestou kombinace možností pro maximální efekt a úspěch klienta - tedy pro vás. Je to tak jednoduché. Udělat radost dětem, získat chvíli klidu pro sebe a vytvořit prostor pro štěstí sobě i ostatním. 

VÝJIMEČNÉ KARTY,
které nikde jinde nenajdete.
HRACÍ, VYKLÁDACÍ A PODPORUJÍCÍ VŠEOBECNÝ ROZVOJ JEDINCE.
PRO DĚTI I DOSPĚLÉ
ISBN 978-80-905900-4-5
vydalo nakladatelství -
NERO CENTRUM
===== 

Multifunkční HRACÍ A TERAPEUTICKÁ POMŮCKAod Marie Magdalény, se kterou se dostáváte nejen do pohody vy i vaše děti, ale objevíte skryté možnosti a nastartujete léčení. Zabavíte své ratolesti, užijete si hru, klid a to vše bez křiku, nařízení a nervů, které většinou vládnou při vypjatých situacích. Hra, po které děti touží, je užitečná i zábavná. Jejím cílem je rozvoj ve všech oblastech a to, aby z ní každý mohl vytěžit maximum pro svůj život. Vím, jak jednoduše dojít k cíli a můžete toho dosáhnout i vy. Bez léčivého pexesa jde vše hůře. Pro vás všechny jsem tvořila karty a inspirací mi byly právě děti, se kterými pracuji, a které se na ně již velmi těší a zároveň vlastní zkušenosti. Každé dítě, které vzalo karty do rukou, bylo nadšené a toužilo je mít. Možná je to i váš případ, děti zlobí, vy jste ve stresu, hledáte záchytný bod, spěcháte, co když je právě toto pexeso tou magickou pomůckou, která přinese úlevu, praská vám hlava bolestí, děti křičí, úleva nepřichází, práce máte nad hlavu a já cítím, že klid je na dosah, že s léčivým pexesem přijde i to, co vám chybí, přicházejí dny, kdy opravdu už nevíte co, jak ty "dáblíky" uklidnit, jak je alespoň na chvíli udržet v klidu, cítím, jak neviditelné vlákno přitahuje vaše děti, které se zklidňují, vidím, jak jejich oči září a dychtí po hře a zůstávají klidní, zavírají se vám oči, nejraději byste si seděli a nic nedělali, co když je toto ta pravá příležitost, okamžik , na který jste čekali, možnost, která vám přinese klid, po kterém toužíte, a dětem novou radost a vám všem poznání a pobavení. Energie proudí a doplní dobré všude tam, kde je potřeba. Každý obdrží to své, co potřebuje, jen tím, že karty otočí, podívá se na obrázky, pak už jen v čase začíná působit proud automatické kresby. Vyhrávají všichni. Gratuluji vám k tomu, že již víte, jak na to a cítíte, že tohle je ta pravá příležitost k rozvoji. Snadně, rychle, velmi jednoduše a hlavně - hravě. Unikátnost a garanci nabídky, kterou nikde jinde nenajdete, zajistí Marie Magdaléna. Expert na vzdělávání dětí v oblasti osobního rozvoje a bojového umění, učitel automatické kresby, praktikující mistr Shambally a Reiki, autor knih a terapeut, který jde cestou kombinace možností pro maximální efekt a úspěch klienta - tedy pro vás. Je to tak jednoduché. Udělat radost dětem, získat chvíli klidu pro sebe a vytvořit prostor pro štěstí sobě i ostatním. Gratuluji Vám, že to cítíte stejně a chcete to nejlepší.

LÉČIVÉ PEXESO
Komplet obsahuje 64 karet = 32 párů hracích a vykládacích karet,
kompletní brožuru s výkladem použití a radami,
jak ještě lépe tyto karty využít.
Pexeso je upravené v laminátové úpravě -
tedy nikoliv jen v papírové podobě.
Vaše objednávka je expedována poštou na udanou adresu,
bonus prostřednictvím zadaného emailu,
max. do 3 pracovních dnů.
---

Děkuji za vaše ohlasy, sdílení i milé dopisy. Vpravo klientka Jana sdílí svoji radost.


A tu mám i já a ráda ji předávám dál - to je můj cíl.


A ten se podařilo dosáhnout.
Hodně štěstí i nadále vám všem.


LÉČIVÉ PEXESO

varianta A cena - 550
cena v euro 24

 /karty poštou/
ostatní odesíláno přes email

varianta B - cena 350 
cena v euro 16
 vše odesíláno prostřednictvím emailu

/Cena je kompletní - vč. poštovného balného pouze v ČR, pokud potřebujete odeslat zásilku do zahraničí, spojte se, prosím, emailem/

Co píší klienti
Hana
Dobry vecer p.Marie Magdalenko,
dneska jsem vyzkousela Lecive pexeso u maminky v Pecovatelskem dome a bylo to krasne.
Za chvilku byly usmevy na tvarich.
no fakt nadhera.sla jsem od nich a skoro jsem se vznasela.
Moc vam dekuji.jste zlataKdybyste videla ,co to s nima v momente udelalo.no , citila jsem velky priliv stesti a krasne energie. Dekuji
====Dobry vecer, Magdalenko. Vase pexeso me restartovalo. Jsem rada, ze Vas mam, dekuji. Pexeso je zazracne. Moc dekuji za vse.
Zdenka
=====


Léčivé pexeso vzniklo díky tajemství automatické kresby a napojení. 

Děkuji všem, kteří mi pomohli k výsledku, 

ze kterého se radují malí i velcí a za pomoc, kterou tato pomůcka všem poskytuje.