online 9–21 hod.

ZASVĚCENÍ - SHAMBALLA, REIKI

ZASVĚCENÍ - SHAMBALLA, REIKI

NEVYCHÁZÍ VÁM ŽIVOT A SITUACE, JAK BYSTE CHTĚLI?
CHCETE HO ZMĚNIT A POTŘEBUJETE silného SPOJENCE? ...
Chybí vám pomocná ruka do začátku a nevíte, jak na to?
TOUŽÍTE PO LEPŠÍM ŽIVOTĚ,
PO JINÉ PRÁCI, PO ZDRAVÍ, SCHÁZÍ VÁM TEN SPRÁVNÝ PATNER? ...
JDĚTE VSTŘÍC KE SVÝM CÍLŮM
S POMOCÍ ENERGETICKÝCH SYSTÉMŮ =
R E I K I  A  S H A M B A L L A
= ZÍSKÁTE MNOHEM VÍC, NEŽ SI MYSLÍTE.
S JEJICH POMOCÍ DOKÁŽETE SNÁZE PLNIT VAŠE SNY,
PŘICHÁZEJÍ K VÁM TY SPRÁVNÉ ODPOVĚDI NA ŽIVOTNÍ SITUACE,
MŮŽETE VYUŽÍVAT OCHANNÝ SYSTÉM a mnohem více.  


Energetické systémy jsou tu pro všechny, kteří chtějí život posunout do vyšších "pater".

Vstupte do nádherných systémů SHAMBALLY a REIKI a získejte víc, než si dokážete představit.

V jednotlivých sekcích najdete veškeré informace 

k danému systému a dalších službám z toho vyplývajícím.Kurzy - semináře - jak to vypadá

V současnosti nabízím originální formu - osobní kurz - Skype, Wtsp, telefon /v ČR/.
Jedná se o kurz přes Skype - MarieMagdalena11/ /nebo Wtsp: 737800587/.Tento způsob má nesporně dvě výhody. Zůstáváte ve svém osobním prostředí, nejste vázáni, dojížděním a přesto jsme spolu v přímém kontaktu a můžeme se pohodlně věnovat zasvěcení a praktickým postupům v energetické práci.
V současnosti jsou v nabídce kurzy pro všechny stupně Usui Reiki i Shambally:


termín: dle dohody
náplň: podle výběru zasvěcení spolu podrobně probereme důležité body, vše vysvětlím tak, aby každý pochopil jednotlivé principy a mohl samostatně pracovat. Součástí je i přímé vyzkoušení a první krůčky
cena: viz ceník: https://reiki-shamballa-zasveceni.cz/lecebne-energie/cenik-a-platebni-podminky
délka trvání: 90 - 120 minut - včetně zasvěcení
co můžete očekávat: osobitý přístup, trpělivost, vstřícnost a konzultace kdykoliv a zdarma pro váš budoucí rozvoj a další práci
co se nedozvíte: že jen u mne máte nejlepší výhody, že jen já vám pomohu, že jen přesné formulace a kresby symbolů zaručují úspěch a jiné podobné ...

Objednávejte na: 
 tel. č. 737 800 587 nebo emailu: 1mariemagda@seznam.cz

nebo přes formulář v jednotlivých sekcích


Kontakt přes Skype: MarieMagdaléna11
Pokud se nedovoláte, nebo neodpovídám, napište mi, prosím, mail 1mariemagda@seznam.cz . Konzultace jsou přes Skype možné v průběhu celého dne i v pozdějších hodinách. Ne vždy se ale podaří být na Skype bez předchozí domluvy k dispozici. Přes email jsem v připojení celý den. Těším se na váš zájem.
Buďte vstřícní, ale ne zranitelní, nenechte se ovládat, ale zároveň si ponechte otevřenou mysl. Získejte i více ve VIP klubu - info - zde:

Pokud potřebujete stálou péči, je parťák VIP klub MM tou vaší nejlepší volbou.

 Zjistěte všechny výhody.

Nejvýhodnější je roční členství, ale pokud přeji jen váháte, vyzkoušejte měsíc

 a rozhodněte se sami.Ať se k Vám dostane to nejlepší každý měsíc. 

Prozkoumejte VIP Klub Marie Magdalény.

Shamballa 

je duchovní zasvěcení. Systém, který je určen k léčení a podpoře a urychlení spirituálního vývoje člověka. Shamballa je energie lásky a pomáhá aktivovat srdeční centrum. 95 % léčení spočívá v empatii, lásce a upřímné pomoci. Je to jiný druh léčení, než byl doposud znám. Pracuje s různými energiemi.

Léčení pomáhá naprosto všem lidem, pouze doba potřebná pro uzdravení se může lišit - léčícího i léčeného, záleží na individuální vibraci.

Shamballa je město, které nemůžeme vidět, protože je vytvořená s vysokých energií.
Vládne tady nejvyšší moudrost, láska, klid a mír. Toto místo je pro lidi velkým zdrojem informací. Ze Shambaly je poskytováno všem lidem vědění, duchovní vědění, síla a léčení. Celkem zahrnuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do čtyř stupňů. Při léčení se aktivují samy, tzn., že práce se Shamballou je možná jednodušší, než práce s Reiki.

Existuje mnoho teorií, kde se nalézá a kdo v sídlí. Nejdůležitější pro nás je, že ať je ukryta kdekoliv, pomoc a podpora, která z ní proudí, pomáhá k duchovnímu pozvednutí celého lidstva.

Vede nás také k cestě k sobě - k cestě domů, na které postupně poznáváme, kdo jsme a jaké úkoly má naše duše v tomto životě. Na cestu harmonie ve všech oblastech života.

Shamballa je sloučení různých typů energií.

Univerzální životní energii - Reiki

Všechno na světe je tvořeno energií. Energie tvoří a dává život. Protéká všude a vším. Energie Reiki je velmi jednoduchý systém léčení, který se prý pro nás uchoval v tibetském budhismu, a pro nás ho znovuobjevil Mikao Usui.

Mahátma energie / tedy já jsem boží přítomnost /

Uvědomujeme si, že jsme celistvé bytosti. Učíme se konečně vnímat sami sebe, svůj zdroj uvnitř. Nehledejme stále někde mimo. Když najdeme a procítíme celistvost a jednotu v sobě, pak poznáme, že jsme součástí všeho, že vše je vzájemně propojeno a spolu tvoří jeden celek.

Energie nanebevzatých mistrů

Nanebevzatí mistři jsou bytosti vysokých vibrací a světla, které ukončili na zemi svoji inkarnaci. Nyní nám přicházejí na pomoc / v energetické podobě / za účelem rozvoje naši spirituality a na naši cestě ke světlu a také pomoci naši zemi.

Shamballa nám pomáhá najít cestu k sobě. Pomáhá nám přijímat se a milovat takové jací jsme.

Shamballa je určena každému, kdo je k ní přitahován. Už jen, že čtete tyto řádky vypovídá o zájmu a směrování. Energie Shambally je mnohonásobně silnější než Reiki. Nerada bych hodnotila, který léčebný systém nebo energie je lepší. Každý vycítí nebo je intuitivně přitahován k té, která mu bude vyhovovat. Pro každého je jiná. A u každé vesmírné energie je zasvěcení jen výchozím bodem pro další práci.

Pro ty, kteří s energií doposud nepracovali, bych doporučovala zasvěcení s větším odstupem a po jednom stupni. V období po zasvěcení dochází k čištění organismu od nežádoucích energií. Pro zkušenější je možný rychlejší postup i souběh několika stupňů najednou. Vždy je vše ale otázka individuální dohody.

U systému Reiki se využívají symboly. Shamballa je daleko jednodušší /symboly se neužívají/ pro naší práci a jedině, co je potřeba pro léčení nás i druhých, je čistý úmysl. Shamballa neuzemňuje, pracuje jak s tělem, tak s duší.

Se Shamballou jde léčit téměř vše. Celé spektrum nemocí těla i duše, lidi, zvířata, věci, budovy, celou planetu. Nedokáže však léčit karmické nemoci nebo závažné nemoci v pokročilém stádiu. Zde však velmi pomáhá zmírnit utrpení nemocných. Ať je to Reiki, Shamballa nebo cokoliv jiného, myslím, si, že veškeré tyto systémy nám byly poskytnuty pro náš rozvoj, hledání sebe sama, naší cesty a byly nám poslány na naší podporu a mají jeden cíl. Vyléčit naše srdce od nánosů, křivd a bolestí, abychom mohli začít vnímat, že jsme součástí jednoho celku.

Shamballa je energie lásky. Pomáhá nám aktivovat srdeční centrum, jež vyzařuje více a více světla, které se pak může dotknout a zapálit světla v dalších a dalších srdcích.

Čím více světla bude na této planetě, tím méně bude na ní nelásky

V knize Průvodce Reiki od p. Steinové se můžete dočíst, že 95 % léčení spočívá v empatii, lásce, upřímné snaze pomoct. Zdůrazňuje se léčení přes srdeční čakru.

Dle vyjádření Dalajlámy, lze léčit láskou a empatii, což jenom podporuje tvrzení uváděné výše.

Možná se vám budou zdát u Shamballa systému některé postupy podobné jako u systému Reiki. Práce se Shamballou je ale hodně jednodušší a podporuje v nás ve větší míre k zapojení vlastní intuice a důvěru v sebe i v to, že se to prostě děje. Někdy stačí prostě důvěra a záměr, aby se věci děly.

Ať je to Reiki, Shamballa nebo cokoliv jiného, myslím, si, že veškeré tyto systémy nám byly poskytnuty pro náš rozvoj, hledání sebe sama, naší cesty a byly nám poslány na naší podporu a mají jeden cíl. Vyléčit naše srdce od nánosů, křivd a bolestí, abychom mohli začít vnímat, že jsme součástí jednoho celku.

Reiki je částí každého z nás,

Reiki - léčení dává pohodlí, klid a utišení, uvolňuje bolest, urychluje fyzické uzdravování, zastavuje krvácení a uvolňuje emocionální traumata přítomnosti i minulosti.

Starověké civilizace měly kdysi schopnosti využívat energie k léčení na všech úrovních, a to kladením rukou na sebe sama i na jiné. Tyto znalosti a schopnosti se pak předávaly z generace na generaci. Rozvojem civilizace směrem k technice byla narušena harmonie těla, mysli a ducha.

Reiki znovu objevil Japonec - křesťanský kněz - Dr. Mikao Usui. Je to příběh desetiletého hledání a učení dovedností. A od té doby se vyučuje pod názvem Reiki. Jeho následovníci vyškolili mnoho učitelů /mistrů/, kteří nadále předávali svým žákům schopnosti stát se kanálem této vesmírné životodárné energie.

To se děje zasvěcováním /iniciací/, při kterém se otevírají u každého člověka přítomné, avšak u velké většiny lidí uzavřené, dráhy pro tuto energii. Tyto dráhy zůstanou po zasvěcení již otevřené po celý zbytek života.

V současnosti je na světě několik tisíc Reiki mistrů.

Jak Reiki funguje?

Přikládání rukou na lidské nebo zvířecí tělo za účelem uvolnění bolesti je tak staré jako instinkt. První věc pro léčení = utišení bolesti, kterou většina lidí udělá, když bolest ucítí, je, že si na postižené místo přiloží ruce. Když malé dítě upadne a odře si koleno, chce, aby mu je matka pohladila /nebo políbila/, čímž se mu uleví. Matčin instinkt, když má dítě horečku nebo nějakou nemoc, ji nabádá, aby přiložila ruce na čelo dítěte. Lidský dotek přináší teplo, vyrovnanost a léčení. Přináší také péči a lásku. Když zvíře cítí bolest, první instinkt psa nebo kočky je, že si postiženou oblast začne lízat - ze stejného důvodu, z jakého člověk přikládá ruce. Zvířecí matka také olizuje svá rozrušená mláďata. Tento jednoduchý čin je základem všech léčitelských technik. Láska - čistý úmysl.

Reiki přichází z kultury, kde soucit a jednota jsou prvořadé, a přináší zpět na planetu Zemi mírumilovné hodnoty. Reiki je jemné a neinvazní, nikdy nezpůsobuje bolest, ani nemůže uškodit. Ve světě utrpení je Reiki útulkem blaha. Harmonie vyrovnáváním - harmonizací na optimální úroveň.

Vytváří pohodlí, klid a utišení, uvolňuje bolest, urychluje fyzické uzdravování, zastavuje krvácení a uvolňuje emocionální traumata přítomnosti i minulosti.