online 9–21 hod.

Léčebné energie

Léčebné energie

Léčebné energie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
krásná voda.jpg
obr.4.jpg
ZMĚNIT ŽIVOT K LEPŠÍMU JE TAK SNADNÉ
 
 
 


VIP klub Marie Magdalény

Vás dostane z potíží 


info níže: Vstup do klubu - zde:
 
 
 
 

Malé cvičení pro nalezení cíle. Ten cíl už si doplňte sami:

     Přemýšlejte někdy o tom, jak a kterými prostředky dosáhnout cíle, který jste si vytyčili, a jak dospět tam, kam si přejete. Rozviňte svou strategii. Ve všech rovinách, které vás k tomuto tématu napadnou, procvičujte schopnost zacílit. Nechejte svého ducha, aby dosáhl svého cíle, a zvažujte nebezpečí a překážky této cesty - toto umění duchovního zacílení vám poněkud usnadní dosažení toho, co si přejete.

      Vypořádejte se zevrubně a zásadně se svými záměry, plánujte přesně, přesně zaměřte také cíl, napněte svůj pomyslný luk a vystřelte svůj duchovní šíp: ten je nyní na cestě a tím prozrazuje starý magický vhled. Pustit. Myšlenka, která je příliš dlouho poutána, nemůže dosáhnout svého cíle. 

 

Vesmírná energie je tu pro nás. Zbavte se nemocí těla i duše pomocí léčebné energie.

Na internetu najdete stovky odkazů a informací, co jsou to léčivé energie - reiki, shamballa a mnoho dalších. Informace a zápisy jsou si v mnohém podobné.
Pracovat s energiemi a věnovat svůj čas lidem mohou všichni, kteří chtějí a jsou zasvěceni. Ne všichni musí být nutně obdařeni darem výřečnosti a schopnosti uhladit slova tak, aby byly vnímatelné, pochopitelné a smysluplné. To ovšem nemá vliv na sílu energie, se kterou vám mohou předat mnoho dobrého.
Samozřejmě, že jsou mezi námi i mistři, kteří sice zasvěceni nejsou, ale dokáží s energie pracovat. Věnují desítky let mentální práci a svůj život vlastně zasvětí cestě za světlem. Jsou to například šaolinští mniši, kteří dosáhli věhlasu nejen na poli mentálních praktik, ale i síly, kterou pěstovali specielním cvičením. Taoističtí mniši, kteří praktikovali kung-fu dokázali spojit jemné s tvrdým a silné se slabým. Prostřednictvím teorie jin a jang pochopili, že fungování všeho je podmíněno harmonií. Léčebné energie nám pomáhají harmonizovat tělo a duši a s jejich pomocí můžeme najít lepší bytí. Cítíme se šťastnější, vyrovnanější a v srdci nám tepe bezpodmínečná láska.
Je velký rozdíl v životě před a po zasvěcení. To vám řekne každý, kdo ten pocit zažil. Jeho vnitřní já se blaženě usmívá a tiše se tulí k modrému obláčku, opatrně, jakoby se trochu bál, že ztratí to, co právě zasvěcením nabyl. Nemusí se bát. Ta síla mu už zůstane. A kdyby se třeba nemohl práci s energiemi věnovat hned, vždy se síly obnoví.
Nastává ale čas zodpovědnosti. Jedinec pracuje na svém rozvoji a šíří energie dál, aby i ostatní měli tu možnost pozvednou svůj život výš.